Vražda na Mělnicku: Žena partnerovi údajně uřízla penis, muž zraněním podlehl

 Události 
24. ledna 2022 06:45 / Naďa Stehlíková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Policie vyšetřuje brutální vraždu na Mělnicku Depositphotos
Otřesný případ vraždy vyšetřují policisté na Mělnicku. Podle místních obyvatel žena svému partnerovi uřízla přirození. Zranění byla natolik vážná, že jim muž podlehl.

Policisté vyšetřují smrt muže, kterého objevili v neděli večer v domě ve Vysoké na Mělnicku. Podle informací policie měl zemřít násilnou smrtí. V souvislosti s případem byla zadržena jedna osoba. Podle místních obyvatel vraždu měla spáchat partnerka oběti, a to zvlášť brutálním způsobem. Údajně muži uřízla přirození, informuje o tom CNN Prima News.

Na místo činu vyráželi středočeští policisté kolem 15. hodiny. Jejich mluvčí Barbora Schneeweissová CNN Prima News potvrdila, že se případem zabývají. „Prověřujeme násilnou smrt muže ve Vysoké na Mělnicku. V souvislosti s činem policisté na místě zadrželi jednu osobu, která byla převezena k dalším úkonům na stanici,“ řekla Schneeweissová.

Ve věci byla nařízena soudní pitva, jejíž výsledky by měla mít policie k dispozici v pondělí. "Na základě toho bude stanovena další právní kvalifikace," dodala policejní mluvčí. Co přesně se za zdmi rodinného domu stalo, se však zatím neví.

Případů, kdy žena muži uřízla penis, je ve světě docela dost. V drtivé většině se tak ženy svým protějškům mstí za nevěru.  Například loni v létě uřízla penis svému muži mladá žena (33) z Brazílie. Pár žil v odloučení a v osudný den se pohádal.  Muž útok nepřežil. O rok dříve přišel drastickým způsobem o penis i varlata muž, který se v Pákistánu pokusil znásilnit pětadvacetiletou ženu v jejím domě. Útočník skončil v nemcnici. V severoindickém městě matka dvou dětí ze žárlivosti manžela nejprve zmlátila tyčí a pak mu uřízlla varlata s penisem. Manželovu chloubu navíc spláchla do záchodu. I tento muž však řádění ženy přežil.

Zdroj: CNN Prima News, nasregion.cz, novinky.cz, tn.nova.cz.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod