Chcete se dostat do formy?

 Komerční sdělení 
01. února 2023 07:25 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Pevná vůle je základem k naplnění každého cíle pexels.com
Víte, jak se udržet ve formě po celý rok? Odpovědí je pravidelnost určitých činností. Pro top formu dodržujte tyto body.

Naučte se dávat si cíle

Pevná vůle je základem k naplnění každého cíle. Jenom pomocí ní můžete dosáhnout to, co si umanete. Stává se opakovaně, že porušíte svůj cíl? Pevnou vůli je potřebné vycvičit. Začněte malými cíli. Omezte sladké během týdne nebo přehnané nakupování oblečení.

Postupně si budete moci dávat větší cíle. Jejich zvládnutí pro vás nebude představovat žádný problém.

Strava je číslo jedna

Pokud jste si už stanovili svůj cíl, dalším krokem je přizpůsobení stravy. To má veliký vliv nejenom na to, jak naše tělo vypadá, ale i na náš zdravotní stav.

U zdravějšího stravování nezapomeňte ani na pitný režim. Denně byste měli vypít 1,5 – 2,5 l čisté vody. Nižší množství může způsobit únavu, sníženou fyzickou aktivitu či bolesti očí a hlavy.

Nákup speciální stravy a potravin nebude pro vás finančně náročný. Úplně postačí, když využijete Ketomix slevový kód.

 

 

Pravidelný pohyb

Pravidelným pohybem nemyslíme jenom cvičení ve fitness centru. Běh, bruslení, cyklistika, turistika, ale i jakákoliv aktivita, kterou máte rádi, se počítá. Pokud ji vykonáváte pravidelně, postará se nejenom o vaši fyzickou kondici, ale i psychickou pohodu.

Zapomínáte na pohyb? Nastavte si připomínku. Nebo si stáhněte aplikaci, která vám činnost připomene. Jestli na takovéto aktivity nemáte čas, vyzkoušejte chůzi do a z práce.

Při každém cvičení či fyzické aktivitě by vám neměla chybět sportovní výživa. Nakupujte o něco levněji a neváhejte použít benu slevový kod.

 

Více spánku a méně stresu

Nedostatek spánku má na náš život hodně negativních účinků. Kromě jiného je to přibírání. Proto byste si každý den měli dopřát alespoň 7-9 hodin spánku. Rychlý nadbytek váhy je bezprostředně spojený se stresem. Nemluvě o jeho dalších projevech na tělo.

 

 

Víte, kdy jste skutečně ve formě? Přeci pokud se cítíte dobře ve vlastním těle a jste s sebou spokojení. Na to nikdy nezapomeňte.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Letní vánek v lahvičce: Jak vybrat ten pravý parfém na léto

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít