Zpět do školy – jak se obléct?

 Komerční sdělení 
05. září 2022 10:26 / redakce
  0
📷
7 fotografií v galerii
Středoškoláci začínají sledovat, co je IN pexels.com
Příchod nového školního roku často znamená i nákup nového oblečení. Toto jsou užitečné inspirace na originální outfity.

Milí rodiče, znáte to. Menší děti vyrostly z aktuálního oblečení nebo ho během prázdnin pořádně zničily. Středoškoláci začínají sledovat, co je IN. Samozřejmě, že chtějí nosit výhradně tyto módní kousky.

A co vysokoškoláci? Kromě módních trendů stávají své outfity na pohodlí a prezentaci své vlastní osobnosti i prostřednictvím oblečení. Nedokážete odhadnout, jaké oblečení by se mohlo líbit vysokoškolákovi? Máme řešení! Darujte mu cropp kupon a nakoupí si sám.


Co si tedy obléct v první školní den, ať už se chystáte na základní, střední či vysokou?

Prvýkrát do školy

Pro prvňáky je první školní den zvláště výjimečný. Poprvé totiž oficiálně překročí bránu školy. U jejich oblékání myslete na jedno – pohodlí. Většině prvňáčků je totiž jedno, co mají oblečené, chtějí ale vypadat hezky. Rodičům proto doporučujeme vsadit na příjemnou klasiku.

Pro dívky šaty se svetříkem v případě chladnějšího dne. Chlapci se budou cítit dobře v kalhotách a obyčejném tričku.Žáci na základní škole

Žáci vyšších ročníků na základní škole mají rádi barvy a jejich kombinace. Při jejich výběru barevného oblečení je podpořte i v první školní den. Platí ale dobře známé – všeho s mírou.

Vyrostli vaše děti z oblečení? Rodiče, je tu housebrand sleva! Obnovte šatník vašeho školáka v předstihu. Ušetřete nejenom množství peněz, ale hlavně nervů z expresního nakupování.


Středoškoláci

Každý středoškolák se snaží najít si svůj vlastní styl. Zároveň se ale chtějí oblékat podle toho, co je právě v módě.

To, co se z módy snad nikdy nevytratí, je džínovina. A co víc, jednotlivých druhů džínového oblečení je spousta.

Středoškolákům doporučujeme jakoukoliv alternativu džínového oblečení. Ale, kromě té trhané. Ta je na tento slavnostní den až příliš ležérní.

Dívkám na první školní den přistane džínová sukně a basic triko a klukům džíny s tričkem a rozepnutou košili. Styl jako vyšitý!

 A co vysokoškoláci?

Styl oblékání vysokoškoláků charakterizuje rozmanitost. Volné střihy střídá přiléhavé elegantní oblečení a sportovně laděné outfity.

Nový semestr vám ale doporučujeme začít v tom oblečení, které nosíte nejraději.Našim tipem pro studentky jsou džíny a halenka nebo krátký top se sakem ve výraznější barvě.

Klukům zase doporučujeme kalhoty s košilí s výraznějším vzorem. Trendy jsou ještě pořád i zvířecí vzory či květy.A ještě jeden tip na závěr. Počasí se v září zvykne rychle měnit. Ideální je myslet na vrstvení oblečení. V praxi to znamená přibalení svetru do školní tašky. Zůstalo vedro, nebo se počasí zhoršilo? Se svetrem v tašce vám žádná změna počasí nebude překážet.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Letní vánek v lahvičce: Jak vybrat ten pravý parfém na léto

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít