Zvrácený kněz z Vysočiny amputoval muži za živa varle. Církev se ho zastala

 Události 
15. února 2022 06:55 / Naďa Stehlíková
  1
📷
1 fotografie v galerii
Mladý kněz při zvrácených sexuálních hrátkách amputoval muži varle Depositphotos
Naprosto otřesný případ, ve kterém v hlavní roli figuruje mladý kněz z Vysočiny, vyplul v těchto dnech na povrch a otřásl celou republikou. V rámci zvrácených sexuálních hrátek mladý kněz za živa amputoval muži z Chebu varle. Nebýt toho, že se muži rána zanítila, možná by se o děsivém příběhu ani nikdo nedozvěděl, o události informoval server CNN Prima News.

Na jednání kněze upozornili policisty lékaři, které zraněný muž vyhledal. Rána se mu totiž ošklivě zanítila. Když se ho šokovaní lékaři zeptali, jak se mu poranění stalo, muž odpověděl, že při sexuálních hrátkách s knězem. Policisté už kněze vyslechli a obvinili, při domovní prohlídce u něj objevili i chirurgické nástroje. „Pětatřicetiletého muže jsme obvinili ze spáchání zločinu neoprávněného odebrání tkání a orgánů,“ řekla pro CNN Prima News policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

Muž z Chebu se s knězem z Vysočiny seznámil na internetu. Oba měli zálibu v nestandardních sexuálních praktikách, které se rozhodli absolvovat i v reálu. Kněz proto vyrazil do Chebu. Sadistické hrátky se však zvrhly. Zatímco zraněný muž tvrdí, že se původně domluvili jen na určité formě piercingu, kněz říká, že byli dopředu domluveni na amputaci varlete. Tu kněz provedl bez jakékoli anestezie.

Policisté chtěli poslat kněze do vazby, protože se obávali, že by mohl v trestné činnosti pokračovat. Soudce ale rozhodl jinak, mimo jiné i proto, že se kněze zastala církev. „Soudce přijal slib obviněného, nahradil vazbu dohledem probačního úředníka a přijal nabídku záruky za chování obviněného, kterou složila, respektive nabídla Kanonie premonstrátů v Želivi,“ upřesnil mluvčí Okresního soudu v Chebu Petr Holub.

„My jsme ve spolupráci s orgány, které případ vyšetřují, nabídli, že se zaručíme za našeho spolubratra v tom smyslu, že bude spolupracovat s vyšetřovateli pod dohledem přiděleného probačního úředníka a povede řádný život,“ potvrdil CNN Prima News otec převor Tadeáš Róbert Spišák.

Pětatřicetiletému muži teď za amputaci varlete hrozí osmiletý trest vězení.

Zdroj: CNN Prima News, iDnes.cz.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít